Cena: 3 200 000 Kč
Váš makléř:
Mgr. Michal Heger
T: +420 732 901 054
Nabízíme prodej řadového rodinného domu v Moravské Třebové. Jedná se o menší typ zděného domu, který je celý podsklepený a má dvě obytná patra. Domy byly postaveny před 50 lety, přesto je prodávaný dům v dobrém, udržovaném stavu s občasnými nepatrnými opravami. Do nedávna se v domě aktivně bydlelo, proto je možné se rovnou nastěhovat. Pokud však máte představu o modernějším bydlení, pak je zapotřebí do domu investovat.
Dispozice: ke vstupním dveřím se vchází po betonovém schodišti, kdy za hlavními dveřmi je menší šatna nebo předsíň, na kterou navazuje chodba. Vlevo na chodbě je vstup do kuchyně s jídelním prostorem, dále následuje vlevo vstup na WC s umyvadlem, za kterým je technická místnost s kotlem na plyn, který zajišťuje ohřev teplé vody i vytápění celého domu. Na konci chodby je vstup do obývacího pokoje, největšího pokoje v domě. Vpravo na chodbě je prostorná vestavěná šatní skříň, za kterou jsou schodiště - první do prvního patra, druhé do sklepa. V prvním patře se nachází 4 pokoje, z nichž dva jsou menší velikosti, ale mohou posloužit jako vlastní pokoj pro děti nebo jako pracovna, šatna, apod. V ložnici je vstup na lodžii, která je orientovaná na jižní stranu. Poslední místností je koupelna s WC, kde se nachází také vana a umyvadlo. Ve sklepě se nachází garáž, prádelna, pracovna, špajz.
Východně od řadových domů je menší svah, kde se nachází další pozemky ve spoluvlastnickém podílu. Každý tento vlastník má určený úsek, kde má své záhony a zahrádku.
Dům bude prodáván včetně vybavení, které vidíte i na fotkách. Dům je k dispozici po domluvě s majiteli.
Moravská Třebová je město s plnou občanskou vybaveností.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O NEMOVITOSTI

Kraj:Pardubický kraj
Okres:Svitavy
Obec:Moravská Třebová
Část obce: Předměstí
Č. zakázky:N08694
Typ nemovitosti:Rodinný dům, vila
Typ zakázky:Prodej
Vlastnictví:
Stav zakázky:Aktivní

PODROBNÉ INFORMACE O NEMOVITOSTI

Umístění v obci: Okraj obce
Zastavěná plocha: 77 m2
Užitná plocha: 150 m2
Pozemek: 77 m2
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
Stav:Dobrý
Konstrukce:Cihlová
Kanalizace: Veřejná kanalizace
Sklep: ne
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Vytápění: Ústřední plynové
Voda: Dálkový vodovod