Mgr. Michal Heger
Mgr. Michal Heger
T: +420 732 901 054

Znám velmi dobře celou oblast Moravskotřebovska, kde jsem se narodil a žiji. Působím však nejen v Moravské Třebové a okolí, ale svou působnost rozšiřuji i. Pracoval jsem v oblasti logistiky a komunikace s odběrateli v obchodní oblasti. Výrazně jsem se angažoval a angažuji ve světě sportu, kdy jsem vykonával i fotbalového rozhodčího. Proto si velmi cením fair play a to nejen ve sportu, ale i při každodenní komunikaci s klienty.

V posledních letech se aktivně věnuje i finančnímu sektrou, kde se stal profesionálem na pojištění, a to jak životní pojištění, tak neživotní pojištění (aut, nemovitostí, apod.). Jeho klienti mu důvěřují i v rámci investování svých finančních prostředků z prodeje nemovitostí, kde jsou úspěšně zhodnoceny.  Více informací najdete na: www.michalheger.cz

„Mám velmi dobrý pocit, když mohu někomu poradit nebo pomoci s nějakým problémem v oblasti realit a pojištění. Tyto dvě činnosti na sebe krásně navazují a to mě velmi baví.“

Reference makléře

Chtěl bych Vám poděkovat  za Váš přístup. Patříte mezi takřka mizivé procento realitních makléřů, kteří za něco stojí (a nemůžou za to mé osobní poněkud přísnější kritéria), což je smutné, ale taková už je realita v ČR. Ještě jednou Vám děkuji za Váš vstřícný a aktivní přístup ( kdyby se mě někdy někdo ptal na Vás či na realitku Matras) vyjádřím se jistě velmi kladně.
M. Jirásek
Po rodičích jsme měli v Moravské Třebové starší rodinný domek. Hlavně z důvodu značné vzdálenosti od našeho bydliště jsme se rozhodli ho prodat. Provedli jsme vlastní „výběrové řízení“ a po vyloučení všech, kteří mají u smlouvy „rozhodčí doložku“ a následně těch, kteří mají nejrůznější „poplatky“, nebo placené služby bez vazby na uskutečnění prodeje jsme se dohodli na spolupráci s Vaším realitním makléřem panem Michalem Hegerem. Po skoro dvou letech se podařilo uskutečnit prodej.

V celém období byla spolupráce s panem Hegerem na výborné úrovni. Postupně jsme se mohli již spolehnout na ústní, telefonické, nebo e-mailové jednání, bez zbytečných písemných dohod a vždy bylo vše provedeno a projednáno přesně tak jak jsme se dohodli. Chování makléře bylo vždy velmi slušné, věcné a iniciativní. Průběžně nás informoval o aktuální situaci na aktuálním realitním trhu, a proto jsme mohli průběžně upravovat nabídkovou cenu tak, aby se blížila našemu očekávání a zároveň měla potenciál zájmu kupujícího. V celém průběhu naší spolupráce vždy zařídil v potřebném čase vše, co mohl ze svého postavení, nebo na základě zmocnění zajistit a vyřídit, aniž by přenášel cokoliv zbytečně na nás.

Chceme touto cestou poděkovat panu Hegerovi za jeho činnost a sdělit vám, že splnil naše představy o plně profesionálním realitním makléři. Toto hodnocení podáváme po zkušenostech z několika jinými realitními kancelářemi.
Ing. Božena Mlejnková
Chtěla bych velice  pochválit práci Vašeho makléře pana Michala Hegera. Na začátku června se od mého známého dozvěděl, že prodáváme s přítelem byt. Kontaktoval mě a svým přístupem mě zaujal, a proto jsem se rozhodla využít služeb Vaší realitní kanceláře. Během týdne vypracoval nabídku mého bytu, na kterou prakticky okamžitě zareagoval následný kupující. Do měsíce byl byt prodán včetně vyřízení  všech smluv a věcí kolem tohoto prodeje. S jeho spoluprací jsem byla nadšená, jeho nasazení a profesionalita byla ukázková. Děkuji.
Monika Hronová
Chtěl bych vyjádřit, prostřednictvím své velké poděkování vašemu makléři panu Michalu Hegerovi, vedoucímu pobočky RK Matras & Matras, reality s.r.o. v Moravské Třebové.

Delší dobu jsem hledal vhodné nájemníky do svých bytů na náměstí v Mor. Třebové. Protože jsem kladl větší nároky na lidi, kteří měli o byt zájem, nedařilo se mi byty obsadit. Díky tomu jsem začal zkoušet nabízet byt přes různé RK, které ovšem nedokázaly mé požadavky naplnit.

Když jsem zjistil, že je přímo v Moravské Třebové RK, oslovil jsem pana Hegera s nabídkou. Pak už vše šlo jak mávnutím kouzelného proutku: pan Heger mi vyšel ve všech ohledech vstříc, vysvětlil mi, jak mám nastavit optimální cenu nájmu, jak je to s trvalým bydlištěm nájemníků, zastupoval mě při prohlídkách a tím i zajistil prvotní kontakt s klienty a jako bonus se mu podařilo v krátkém čase zaplnit volné byty nájemníky, kteří naprosto vyhovují mým požadavkům.

Chtěl bych tímto poděkovat p. Hegerovi za ochotu a vstřícnost při jednání, kterého si vážím a určitě budu vaše služby doporučovat i dál. Ještě jednou děkuji.
MVDr. Stanislav Skula